Yükleniyor...
BİZ KİMİZ ?

HİKAYEMİZ

1998 YILINDA BURSA’DA TİCARİ FAALİYETLERİNE BAŞLAYAN FİRMAMIZ, AMBALAJ SEKTÖRÜNDE GIDA, TEKSTİL, OTOMOTİV, VE CATERİNG SEKTÖRLERİNDE HİZMET VERMEKTEDİR.
FİRMAMIZ, GIDA AMBALAJLARINDA ALÇAK YOĞUNLUK VE YÜKSEK YOĞUNLUK OLMAK ÜZERE, GIDA TORBALARI, MARKET ÇANTALARI, LAMİNELİ TEK KULLANIMLIK YEMEK MASA ÖRTÜSÜ, AMERİKAN SERVİS ÖRTÜSÜ, GIDA STRECLERİ, FOLYO, PALET STREC, VE KAĞITLARI BASKILI VE BASKISIZ OLMAK ÜZERE İMALAT VE SATIŞ YAPMAKTADIR.
TEKSTİL SEKTÖRÜNDE DE, KUMAŞ NAYLONU, SHRİNKLER, PALET STRECİ, KARTON RULOLAR, BANT ÇEŞİTLERİ GİBİ PEK ÇOK ÜRÜNÜN DE FİRMAMIZ TARAFINDAN ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPILMAKTADIR.
OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE KULLANILAN ÖZELLİKLE İÇERİSİNE KONULAN METALİN KOROZYONA UĞRAYIP PASLANMASINI ÖNLEYEN VE TÜRKİYEDE BİR İLK NİTELİĞİNDE OLAN VCI NAYLON VE MASTERBATCH OLMAK ÜZERE KOLTUK AMBLAJLARI, TAMPON AMBALAJI, PALET STRECİ, SANAYİ TİPİ ÇÖP TORBALARI DA FİRMAMIZ TARAFINDAN ÜRETİLMEKTE VE SATIŞI YAPILMAKTADIR.
TEMİZLİK ÜRÜN GRUBUNDA TUVALET KAĞIDI, EMMOTİON HAVLU, DİSPENSER HAVLU, DİSPENSER PEÇETE, JUMBO TUVALET KAĞIDI, İÇTEN ÇEKMELİ HAVLU BAŞTA OLMAK ÜZERE PEK ÇOK ÜRÜN DE ÜRETİM VE SATIŞ ÜRÜNÜ OLARAK BULUNMAKTADIR.
SAĞLIK GRUBUNDA YILLAR SÜREN ARGE ÇALIŞMALARIMIZ NETİCESİNDE ÜRETTİĞİMİZ ANTİ VİRAL ,ANTİ FUNGAL,ANTİ BAKTERİYEL,ANTİ MİKROBİYEL, VE VCI ETKİLERİNİ GÖSTEREN AMBALAJLARIMIZI DÜNYA’DA İLK VE TEK OLARAK S-A-T TEKNOLOJİSİ KULLANARAK ÜRETTİK.

siz yeter ki iyi olun

Biz Size ve Sevdiklerinize
Daha Sağlıklı Günler Sunmak İçin Çalışıyoruz.

Nasıl HİZMET VERİYORUZ ?

0
Yıldır
0
Ürünümüzle
0
Çalışanımızla
0
Şehire